KUFEREK WSPANIAŁOŚCI SILCARE

7/25/2014

Ostrzegam, że będzie to długi wpis, ale mam nadzieję, że jego tematyka jest na tyle ciekawa, że z miłą chęcią przebrniecie do końca :) Dziś mało tekstu, dużo kolorowych zdjęć. Nie muszę chyba nikomu mówić, jak wielką maniaczką lakierów do paznokci jestem. Moja kolekcja z każdym miesiącem się powiększa, miejsca zaczyna brakować, a ja nadal dochodzę do wniosku, że brakuje mi kilku podstawowych kolorów. To zupełnie, jak z butami – owszem, mam 10 par sandałków, ale kupiłam nowe spodnie i żadne nie pasują, poszukuję więc dalej, brązowych, czarnych, beżowych. I tak w kółko, wierząc, że gdzieś w otchłani jest meta moich poszukiwań. Podczas poszukiwania tej mety nie rezygnuję oczywiście ze swojej pasji i chętnie przygarniam do swojej kolekcji nowe lakiery :) 

Dziś stała się rzecz niesłychana! W ubiegłym roku, podczas wywiadu dla magazynu Silcare (możecie zobaczyć go TUTAJ) spytano mnie, czego brakuje mi w asortymencie sklepu. Bez chwili wahania odpowiedziałam wówczas, że kuferków kosmetycznych, innych niż wszystkie, ale takich, które pomieszczą moje lakiery do paznokci tejże marki. Kuferki szybko pojawiły się w sklepie, a ja po roku współpracy otrzymałam najpiękniejszy prezent- kuferek, który sobie wymarzyłam :) 


„Elegancki kuferek w stylu włoskim na akcesoria i do przechowywania kosmetyków. Funkcjonalny, bardzo pojemny o szerokim zastosowaniu. Służy jako uniwersalna kosmetyczka – idealna na długie wyjazdy oraz jako stylowy kuferek do prezentacji produktów w trakcie oficjalnych spotkań, np. biznesowych. Sprawdzi się w każdej sytuacji. Niezastąpiony dla każdej stylistki, makijażystki i kobiety preferującej unikalny, ponadczasowy, elegancki styl. Stworzony z wysokiej jakości skóry ekologicznej oraz materiałów wykończeniowych. CECHY: stylowy włoski design, czarna skóra ekologiczna, 4 praktyczne, rozsuwane, stopniowane półki, 1 duża komora, półki wyściełane materiałem, pasek do przewieszania przez ramię, wymiary: 310x235x245mm”

Kuferek jakimś cudem pomieścił wszystkie moje lakiery marki Silcare, ale podczas ich segregowania zauważyłam, że brakuje mi około 80 kolorów! Sama w to nie wierzę i po opublikowaniu tego wpisu  lecę szukać, których kolorów mi brakuje :) Mam kilka swoich ulubionych firm wśród lakierów do paznokci, po które często sięgam, ale z ręką na sercu uważam, że lakiery Silcare są najlepsze. Łapią same plusy, za jakość, konsystencje, trwałość i ogromny wybór kolorów. Polecam serdecznie! Dostępne są TUTAJ
PROPONOWANE POSTY:

41 komentarze