WAKACYJNE HOLO COLOROWO

7/27/2014

Nie zdążę nacieszyć oczu jedną kolekcją  hologramów, a colorowo już wypuszcza nową. Po wiosennych pastelach czas na wakacyjne, letnie odcienie, które od swoich poprzedników różnią się nasyceniem i intensywnością. W słońcu pięknie błyszczą i mienią się milionami drobinek, tworząc na naszych paznokciach lustrzaną powłokę. O hologramach colorowo pisałam już tak wiele razy, że nie będę dziś rozpisywać się o ich właściwościach. Potwierdzam po raz kolejny, że jakościowo nic się nie zmieniło – idealnie kryją już po pierwszej warstwie, szybko schną i wspaniale błyszczą (top nie jest już potrzebny). Niestety niebieski i zielony kolor brudzi paznokcie, ale myślę, że jestem w stanie im to wybaczyć w zamian za tak zjawiskowy efekt. Soczysta zieleń stała się moim ulubieńcem aktualnej kolekcji, natomiast żółty, który okazał się złotkiem pozytywnie mnie zaskoczył. Widziałam wiele swatchy tego koloru na Waszych blogach i żadne ze zdjęć nie zrobiło na mnie wrażenia. Myślałam, że będzie ciężkim, nudnym kolorem, ponieważ złoto nijak nie kojarzy mi się z latem, ale jak się okazało złe pierwsze wrażenie można szybko wymazać z pamięci :)


Letnia kolekcja składa się z 5 lakierów 515-519, które wciąż nie mają swoich nazw. Jeśli macie ochotę wykazać się kreatywnością, a przy okazji wygrać 5 bonów, każdy po 30 zł do zrealizowania w sklepie www.colorowo.pl zapraszam na fanpage marki (TUTAJ). Moje pierwsze skojarzenie po przyjrzeniu się tej kolekcji to smak jagód i malin, świeżej soczystej trawy i błękitnego nieba nad spokojnym morzem, lub jeziorem skąpanego złotymi promieniami słońca.


Nacieszcie oczy dzisiejszymi kolorami, bo jeszcze w tym tygodniu wrócę do Was z konkursem, w którym do wygrania będzie najnowsza kolekcja sześciu holo żelków – intensywnych, soczystych i o ZAPACHU MELONA!

PROPONOWANE POSTY:

31 komentarze