ASTOR LIPCOLOR BUTTER

9/08/2014

Wybór jednego koloru okazał się niesłychanie trudny. Paleta kolorów zawiera 8 odcieni i na pierwszy rzut oka zachwyca różnorodnością. Można odnaleźć w niej zarówno naturalne beże, stonowane brązy, jak i żywe róże oraz ostre czerwienie. W efekcie wszystkie bardzo naturalne, subtelne i zbliżone do siebie, a jednak cała paleta odcieni brązu i różu wygląda zdecydowanie lepiej od jednej sztuki :) Przedstawiam SOFT SENSATION LIPCOLOR BUTTER, nawilżające pomadki w pisaku marki ASTOR, w kuszących odcieniach: 002 LOVED UP, 003 CARAMEL ENVY, 008 HUG ME, 009 BURNT ROSE i 011 FEELING FELINE. Zaczęłabym od minusów, aby najgorsze mieć już za sobą, ale nie potrafię się ich doszukać. Myślałam, że wadą tych pomadek będzie to, że sa połyskujące, nie matowe, ale nawet to przestało mi przeszkadzać. Połysk na ustach jest bardzo delikatny, jak za sprawą balsamu do ust, a krycie pół transparentne. Pomadki dobrze nawilżają usta, sprawiając, że stają się miękkie i gładkie. Nie rolują się, nie zbierają w kącikach i nie podkreślają suchych skórek. Sama aplikacja jest niesamowicie łatwa, ponieważ pomadki mają miękką, jedwabiście kremową konsystencję i same, równomiernie rozprowadzają się na ustach. W przypadku jasnych odcieni, nawet lusterko nie będzie potrzebne :) Moje serce skradł odcień 008 HUG ME i 009 BURNT ROSE, natomiast 011 FEELING FELINE jest dla mnie za ciemny.

Trwałość tych pomadek (które nazwałabym raczej koloryzującymi balsamami do ust) niestety nie jest najlepsza, ale nawet jeśli kolor zejdzie już z naszych ust, nadal pozostają jedwabiście miękkie i nawilżone. Efekt tłustego filmu na ustach widoczny jest przez wiele godzin, bez konieczności częstych poprawek, a jednocześnie nasze usta nie są obciążone. Do tego ten kuszący, słodki cukierkowy zapach - mieszanka wanilii z kokosem. Balsam i pomadka w jednym. Obietnice producenta zdecydowanie zostały spełnione. 

„Soft Sensation Lipcolor Butter widocznie poprawia kondycję ust. Ma konsystencję masła, dzięki czemu wtapia się w usta i zapewnia wygodną, estetyczną aplikację. Nawilżająca formuła zawiera Squalane, składnik pozyskiwany z kokosa. Wygładza on i koi wysuszone wargi, powodując, iż stają się one o 30% bardziej nawilżone. Tak komfortowy efekt utrzymuje się aż do 5 godzin. Soft Sensation Lipcolor Butter to praktyczny kosmetyk. Ścięta, ukośna końcówka ułatwia szybką, precyzyjną aplikację. Koloryzujący wkład wysuwa się poprzez przekręcenie podstawy opakowania, dzięki czemu nie wymaga temperowania. Wystarczy jednokrotna aplikacja, by kosmetyk w szybki i dokładny sposób wypełnił usta lśniącym odcieniem. Kolor nie „rozpływa” się, doskonale trzyma się na wargach, nie sklejając ich.

Gdybym znalazła pomadkę o takich samych właściwościach pielęgnacyjnych, ale dającą matowy efekt, byłaby moim ideałem.

PROPONOWANE POSTY:

42 komentarze