SŁODKI DZIEŃ CHŁOPAKA

9/23/2014

Chłopak, facet czy mężczyzna - myślę, że określenie nie ma tu większego znaczenia. Każdy mężczyzna to duży chłopiec, niezależnie od wieku i tego, jak bardzo się z tym nie zgadza :) Myślę, że  DZIEŃ CHŁOPAKA traktowany jest podobnie, jak  Walentynki, czy Halloween, niby nikt nie obchodzi tego święta, a jednak każdy lubi dostać drobny prezent informujący, że ktoś o nas myśli.

Po cichu sobie marzę, że też kiedyś dostanę taki czekoladowy telegram Okazja zawsze się przecież znajdzie, prawda? :)

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu, jaką niespodziankę przygotować swoim „chłopakom” (przypominam, że 30 września coraz bliżej:)) CHOCOLISSIMO serwuje mnóstwo ciekawych gadżetów, oczywiście z czekolady! Nieszablonowe, nowatorskie i niezmiennie pyszne. Na pewno znacie pasje, hobby, zainteresowania, czy drobne słabości, którym Wasze drugie połówki nie są w stanie się oprzeć. Czekoladowe Porshe, pad do gier, a może piłka nożna, o której z pewnością marzy nie jeden kibic? Zajrzyjcie koniecznie na stronę CHOCOLISSIMO (TUTAJ) i zanurzcie swoje zmysły w aromatycznej czekoladzie 

Mój narzeczony (mam nadzieję, że nie będzie czytał tego wpisu:)) zostanie potraktowany odpowiednio słodko. Fan gier sportowych na konsoli, który najchętniej w każdej wolnej chwili rozgrywałby kolejny mecz piłki nożnej, w tym jednym dniu zamieni pada na jego czekoladowy odpowiednik :) Muszę przyznać, że jestem w szoku, jak precyzyjnie i starannie pad został wykonany. Gdyby nie jego brązowy kolor, mogłabym pomyśleć, że z czekoladą nie ma on nic wspólnego. W piłkę z białej mlecznej czekolady najchętniej sama bym się wgryzła – jest duża i ciężka, a gdy pomyślę ile jest w niej czekolady i jaka musi być słodka,  moja cierpliwość zaczyna wariować :) A dla miłośników wędkarstwa CHOCOLISSIMO przygotował prawdziwą ucztę! Zestaw dziesięciu czekoladowych rybek zamkniętych w uroczym kartoniku z okienkiem. Mam nadzieję, że kilka rybek znajdzie się szybko w moim posiadaniu :)


PAD WYKONANY Z MLECZNEJ CZEKOLADY DOSTĘPNY JEST TUTAJ


PIŁKA WYKONANA Z MLECZNEJ CZEKOLADY Z DODATKIEM DESEROWEJ DOSTĘPNA JEST TUTAJ


RYBKI WYKONANE Z MLECZNEJ CZEKOLADY DOSTĘPNE SA TUTAJ

PROPONOWANE POSTY:

31 komentarze