FEMME DE LUXE MAC COSMETICS

2/09/2015

Przedstawiam najbardziej intensywną i odważną pomadkę, jaka wpadła w moje ręce. FEMME DE LUXE MAC Cosmetics to 100% różu w różu. Obiecałam sobie kilka miesięcy temu, że na moich ustach częściej zagoszczą żywe kolory i tak oto trwam w swoim "noworocznym postanowieniu" :) Nudziaki są fajne, ale smutne, a ja chcąc poprawić sobie humor, zamiast czekolady sięgam po apetyczne kolory!


Jako uosobienie współczesnego luksusu, M∙A∙C Ultimate łączy dziesięć nowych, najmodniejszych kolorów do ust z pełną przepychu formułą Mystery Powder. Żywa paleta szykownych odcieni pomadek Ultimate Lipstick zawiera i wykwintną fuksję i jasny, zachwycający pomarańcz. Z kolei puder Sheer Mystery Powder wygładza i rozświetla skórę, przy czym robi to w prawie niewidoczny sposób. Doskonałe, nowoczesne, geometryczne i wyjątkowe opakowanie wprowadza eleganckie chromowane wykończenie w dwóch, kultowych, kolekcjonerskich wzorach. To najbardziej wyrafinowane akcesoria tego sezonu.

Jedwabiście kremowa konsystencja, przyjemny słodki waniliowy zapach, niesamowita łatwość aplikacji i trwałość (przynajmniej do pierwszego posiłku :)) to najważniejsze zalety pomadki, które sprawiają, że kolor staje się jakby mniej krzykliwy i przyjemniejszy dla oka. I usta wydają się jakby pełniejsze, a uśmiech bardziej szczery! Ten róż to pozytywna dawka energii, nawet w tak szare, zimowe i w dodatku poniedziałkowe popołudnie, jak dziś. Za każdym razem, gdy spoglądam w lustro, uśmiecham się i jeszcze bardziej nie mogę doczekać się wiosny!


PROPONOWANE POSTY:

19 komentarze