PĘDZLE HAKURO PO RAZ PIERWSZY

5/08/2015

Wysoka jakość w bardzo przystępnej cenie – tak najprościej zdefiniować pędzle HAKURO. Przeznaczone do użytku zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących użytkowniczek i laików, jak ja. Producent oferuje szeroką gamę pędzli o różnorodnym zastosowaniu: podkładu, pudru, różu, korektorów, czy cieni do powiek. Wykonane są z miękkiego włosia, o zróżnicowanym kształcie, długości i gęstości.

Dzięki tak precyzyjnie wykonanym i odpowiednio wyprofilowanym pędzlom makijaż przy ich użyciu użyciu stał się dla mnie jeszcze większą przyjemnością. Dołączam swoją czwórkę do ulubieńców, wśród których znajdują się pędzelki kabuki Lily Lolo oraz Anabelle Minerals.

http://kosmetykomania.pl/firm-pol-1389285040-Hakuro.html
http://kosmetykomania.pl/firm-pol-1389285040-Hakuro.html
http://kosmetykomania.pl/firm-pol-1389285040-Hakuro.html
http://kosmetykomania.pl/firm-pol-1389285040-Hakuro.html

HAKURO H50S to mniejsza wersja pędzla Hakuro H50. Zbudowany jest z pomalowanej na czarno rączki oraz gęstego, przyjemnego w dotyku włosia ściętego na prosto. Główka ma okrągły kształt i doskonale sprawdza się przy rozprowadzaniu produktów o konsystencji płynnej czy kremowej np. podkład, korektor. Przed użyciem włosia należy spryskać niewielką ilością wody aby ograniczyć ilość popieranego produktu. Można również stosować ten pędzel przy makijażu mineralnym.

HAKURO H14 posiada dwukolorowe włosie w kształcie jaja. Jest ono bardzo gęste, miękkie i przyjemne w kontakcie ze skórą. Dodatkowo charakteryzuje się dużą elastycznością co pomaga przy pobieraniu produktu. Pędzel został stworzony z przeznaczeniem do nakładania różów i kosmetyków brązujących. Pozwala również na precyzyjne konturowanie. Jego pielęgnacja jest szybka i łatwa. Po czyszczeniu już na następny dzień jest gotowy do ponownego użycia. 

HAKURO H56 został wykonany z dobrze układającego się w dłoni trzonka oraz średniej grubości ciemnego włosia. Główka została zaokrąglona co pozwala na aplikację różnego rodzaju pudrów oraz różów. Pędzel jest w wyglądzie zbliżony do H14 i pełni podobne funkcje. Czyszczenie nie przysparza problemów.

HAKURO H66 jest to nieco większa wersja pędzla H65. Został przygotowany pod nakładanie cienia na powieki oraz korektora w okolicach oka. Jego dużą zaletą jest brak smug oraz łatwość w pielęgnacji. Drewniany trzonek dobrze układa się w ręce, a skuwa nie gubi włosów.

http://kosmetykomania.pl/firm-pol-1389285040-Hakuro.html
http://kosmetykomania.pl/firm-pol-1389285040-Hakuro.htmlPędzle HAKURO zarówno pojedynczo, jak i w zestawach dostępne są na stronie www.kosmetykomania.pl

PROPONOWANE POSTY:

21 komentarze