KONIEC Z LICZENIEM KALORII!

4/20/2015

W końcu nie muszę liczyć kalorii mając przy sobie swoją ulubioną białą czekoladę! Pyszne, słodkie i niesamowicie kuszące palety cieni do powiek w kształcie tabliczek czekolady to bezapelacyjnie hit marki MAKEUP REVOLUTION. Dostępne w trzech wersjach: DEATH BY COCHOLATE, I HEART CHOCOLATE oraz NAKED CHOCOLATE. Nareszcie mam wszystkie odcienie brązów i beżu w jednym miejscu – w wersji matowej, perłowej i połyskującej z drobinkami brokatu, o różnych tonacjach. Pierwszą paletę, oblaną czekoladą deserową pokazywałam Wam jakiś czas temu na blogu (TUTAJ), dziś przyjrzymy się bliżej pozostałym smakołykom z kolekcji.

MAKEUP REVOLUTION to niezwykłej jakości palety 16 cieni do powiek w oryginalnym opakowaniu nawiązującym do tabliczki czekolady.

Pigmentacja pół na pół. Odcienie z mieniącymi się drobinkami są bardzo dobrze napigmentowane i już jedna warstwa na powiekach jest dobrze widoczna. Maty, a w szczególności jasne kremowe piaskowe kolory, beż, czy chociażby biel wypadają już słabiej. Podobnie, w przypadku kremowych jasnych brązów musimy nałożyć przynajmniej dwie warstwy. Plus słabej pigmentacji jest taki, że możemy stopniować intensywność koloru. Niestety największym minusem całej trójki jest to, że cienie osypują się podczas aplikacji. Jasnym kolorom mogę to wybaczyć, ale, gdy ciemny cień spada na moje policzki podnosi mi się ciśnienie. Jakość produktu jest więc adekwatna do ceny – 39,90 zł za sztukę.

Czekoladowe palety dostępne są na stronie KOSMETYKOMANIA (TUTAJ).

Dajcie koniecznie znać, czy miałyście do czynienia z tą czekoladową kolekcją? która wersja kolorystyczna przypadła Wam najbardziej do gustu? Ja swój głos oddaję pierwszej palecie w kolekcji DEATH BY CHOCOLATE, ale biała NAKED CHOCOLATE zajmuje mocne drugie miejsce!

http://kosmetykomania.pl/search.php?text=makeup+revolution+chocolate
http://kosmetykomania.pl/search.php?text=makeup+revolution+chocolate
http://kosmetykomania.pl/search.php?text=makeup+revolution+chocolate
http://kosmetykomania.pl/search.php?text=makeup+revolution+chocolate

PROPONOWANE POSTY:

25 komentarze