CASHMERE & JEWELERY

12/14/2015

Nawet nie wiecie, jak bardzo brakowało mi pastelowych, naturalnych lakierów! Wśród takiej ilości pięknych, ciemnych, jesiennych odcieni, zupełnie zapomniałam, jak nudziaki mogą cieszyć moje oko. Z psychologicznego punktu widzenia kolor mówi o naszych tęsknotach i chwilowych nastrojach, ale także o głęboko ukrytych w podświadomości potrzebach psychicznych. Ale, czy wiecie o tym, iż jasny, naturalny kolor paznokci wzbudza zaufanie, szczególnie u naszych pracodawców, przełożonych? Często, malując paznokcie na czerwono, czy bordowo zastanawiam się, czy wypada, ale szybko moja podświadomość odpowiada "Oczywiście!" :) Lubię wyraziste kolory, ale dziś mam dla Was coś delikatnego i słodkiego, jak pudrowe cukierki. Lakiery do paznokci z najnowszej kolekcji ANNY CASHMERE & JEWELERY.

Pudrowe róże niestety mają matowe wykończenie i po wyschnięciu nie obejdzie się bez lakieru nabłyszczającego. Ewentualnie, jeśli ktoś lubi matowe paznokcie, z efektu na pewno będzie zadowolony. Sreberka z kolei nie należą do najbardziej błyszczących i spokojnie możemy nosić je na paznokciach częściej niż raz w roku, w czasie nocy sylwestrowej. HOT MATERIAL jest całkowicie matowy. Zatopione są w nim drobinki, dają ciekawy efekt metalowych, drobniutkich opiłków. Lekko piaskowy, ale na paznokciach pozostawia jednolitą, gładką powierzchnię. MODEL ALLURE daje lekko chromowy, metaliczny efekt. Zatopione w nim sześciokątne (sokoli wzrok:)) plastry brokatu w delikatny, nienachalny sposób połyskują w świetle. Powierzchnia po wyschnięciu jest niestety lekko chropowata.


Brokat, który możecie dostrzec na niektórych zdjęciach to mała zajawka kolejnej kolekcji ANNY. Znajdziecie w niej cudowny bordowy odcień, beżowe nudziaki, kawę z mlekiem, brudny fiolet (uwielbiam ten odcień!), a także rdzawy brąz. Niebawem pokażę Wam kolekcję z bliska!

PROPONOWANE POSTY:

13 komentarze