MAKEUP REVOLUTION - KOLOROWE SZALEŃSTWO!

5/12/2016

To będzie bardzo kolorowy wpis! Zdaję sobie sprawę, że zlinczujecie mnie za to, że pokazuję surowe fotografie, bez prezentacji kolorów, ale to wszystko jest tak piękne i tak cieszy moje oko, że bez chwili zastanowienia postanowiłam pokazać Wam moje nowości MAKEUP REVOLUTION. Czuję się rozpieszczona do granic możliwości. Zastanawiam się jedynie, czy ja to wszystko potrzebuję? I jednocześnie ubolewam nad tym, że mój codzienny makijaż ogranicza się do podstawy - podkład, róż, rozświetlacz, tusz do rzęs, pomadka i cienie do brwi. Chociaż chwileczkę, to wcale nie tak mało, prawda? Czas zaszaleć z powiekami! Te cudowne cienie nie mogą się przecież zmarnować :) 

A Wam obiecuję, że sukcesywnie będą pojawiać się na blogu recenzje kosmetyków marki MAKEUP REVOLUTION. Najbardziej zainteresowały mnie mokre cienie / pomada w słoiczku FREEDOM MAKEUP PRO BROW do stylizacji brwi. Jestem na ich punkcie wyczulona i każdego dnia staram się, aby były ładnie i dokładnie podkreślone. Zawsze używałam najciemniejszej paletki marki SLEEK MAKEUP BROW KIT (z tego miejsca gorąco polecam!) i ciekawa jestem, czy efekt będzie porównywalny. 

Jeśli miałyście okazję wypróbować ten kosmetyk, dajcie koniecznie znać, jak się spisał! A może na Waszych blogach pojawiły się recenzje i zdjęcia przedstawiające stylizację brwi za pomocą pomady FREEDOM? Chętnie zobaczę i poznam Waszą opinię :)
PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze