MANICURE HYBRYDOWY - HYBRID GEL DELIA COSMETICS

5/10/2016

Co powiecie na lakier do paznokci, który zachowuje się, jak hybryda, ale nie narusza płytki paznokciowej? W zależności od kondycji paznokci, utrzymuje się przez tydzień, dając intensywny połysk i twardość. Zmywa się z łatwością, nie sprawiając najmniejszych problemów, dokładnie, jak przy klasycznych lakierach. Aby osiągnąć zamierzony efekt, potrzebujemy jedynie dwóch produktów, takich jak lakier Hybrid Gel i top coat Hybrid Gel od Delia Cosmetics. Zestaw ten sprawia, że manicure i pedicure wykonywany w domu, staje się prostszy, a efekt utrzymuje się równie długo co hybryda... No prawie! Producent puścił nieco wodze fantazji i schodząc boleśnie na ziemię, muszę napisać, że lakier owszem jest trwalszy od większości klasycznych lakierów, ale maksymalny czas, jaki będzie gościł na naszych paznokciach to 5 dni, może tydzień jeśli nie mamy częstego kontaktu z wodą. 
Cała 12-stka widoczna na poniższych zdjęciach  spisuje się wyśmienicie w kontakcie z paznokciami, nie sprawiając najmniejszych problemów, z wyjątkiem najciemniejszego koloru (11.) Ten ciemny, mroczny odcień jest gęsty, kapryśni, długo schnie i po pierwszym użyciu na pewno nie sięgnę po niego po raz drugi. Odradzam. Z kolei zieleń, szarość, błękit i koral - cudo! A najpiękniejszy jest granat, w końcu szarości i granaty to moi ulubieńcy :) Duży plus za piękny blask i trwałość bezbarwnego topu. 

1. Nałóż dwie warstwy lakieru Hybrid Gel. Odczekaj chwilę przed nałożeniem drugiej warstwy.
2. Po kilku sekundach pomaluj paznokcie top coatem Hybrid Gel, odczekaj 5 minut, do momentu wyschnięcia.
3. Ciesz się długotrwałym manicure. 

Dlaczego butelka top coatu Hybrid Gel jest czarna?
 
Butelka top coatu Hybrid Gel musi być przyciemniana, gdyż chroni go przed utwardzeniem i wyschnięciem. Hybrid Gel utwardza się pod wpływem promieniowania słonecznego i oświetlenia dziennego. Butelka chroni top przed promieniowaniem słonecznym.

Lakiery hybrydowe marki Delia Cosmetics dostępne są w sklepie HOMEDELIGHT.PL


PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze