SOCZYSTA BRZOSKWINKA - MAKEAR

9/07/2016

Ostatni powiew lata. Czas powoli żegnać się ze słonecznymi, odważnymi kolorami i zrobić miejsce zgaszonym, ciemnym barwą. Nie mogę powiedzieć, że jest mi z tego powodu przykro, ponieważ już nie mogę doczekać się tych butelkowych zieleni, brązów, złota, szarości, granatu, czerwieni! Jesień to zbiór moich ulubionych odcieni, zdecydowanie.

A tym czasem na paznokciach trio - mój faworyt, wakacyjny róż z neonowej kolekcji N03, soczysta pomarańcza N04 i żółciutki N06. Wyjątkowo ciężko było mi się rozstać z tą kombinacją kolorystyczną. Myślałam, że z pomarańczem się nie polubimy, ale w połączeniu z żółtym na myśl przychodzą mi tylko radosne chwile, plaża, słoneczne niebo, kolorowe drinki, soczyste owoce, brzoskwinie, nektarynki i mnóstwo pozytywnej energii.

Wszystkie neonowe kolory z mojej nadal skromnej kolekcji hybryd prezentowałam TUTAJ, a jeśli macie ochotę na jeszcze więcej, odsyłam na stronę MAKEAR, gdzie paleta barw jest naprawdę oszałamiająca. Niebawem na blogu powiew jesieni!PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze