W STYLU RETRO - the BALM

10/12/2016

Jesiennej chandry nie unikniemy, ale możemy sprawić, aby przebiegła łagodnie, a może nawet uda nam się ją polubić? :) A czy istnieje lepszy sposób na pozbycie się chandry, niż zakupy, nowa para butów i kosmetyki?! Oczywiście, że nie. Nawet największa porcja ciacha z bitą śmietaną nie pokona nowych, kolorowych "mazideł"  

Czego każda kobieta wymaga od kosmetyków do makijażu? Perfekcji! Perfekcja to dla mnie bogata paleta kolorów, doskonałe właściwości pielęgnacyjne, wielozadaniowość, a do tego fantazyjne, przyciągające wzrok opakowania! W końcu jestem typową kobietą, lubię otaczać się tym, co piękne. Szminki, rozświetlacze, róże do policzków, które nawiązują wzornictwem do stylistki retro oraz pin up - theBALM i MISSLYN w pigułce. Jestem zakochana po uszy
 
Kosmetyki dostępne są na stronie LADY MAKEUP. To idealne miejsce w sieci dla wszystkich miłośniczek makijażu i najnowszych trendów! W ofercie sklepu dostępne są wyselekcjonowane, pożądane kosmetyki różnych marek oraz pędzle i akcesoriów do makijażu. Musicie jednak być ostrożne - to miejsce uzależnia. TheBALM uzależnia!PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze