CUKIERECZKI GOLDEN ROSE

12/08/2016

Przygotujcie się na solidną porcję zdjęć. Na szczęście prezentuję dziś cukierkowe, landrynkowe buteleczki od GOLDEN ROSE na które już samo patrzenie to czysta przyjemność :) Do marki wróciłam po latach, ale nadal z pełną stanowczością uważam, że za jakość ich lakierów do paznokci należą się brawa. Lakiery dużo tańsze od tych, które używam na co dzień, a śmiało mogę powiedzieć, że jakość, a co przez to rozumiem - idealna konsystencja, nasycenie kolorów, idealne krycie, trwałość śmiało mogą zawstydzić nie jedną drogą, zagraniczną markę. Brawo!
 
Poniżej piękne, jesienne odcienie, takie, jakie o tej porze roku lubię najbardziej - ciemne brudne róże, bordo, czerwień, fiolety ulubione szarości i zieleń. Same smakołyki z trzech serii: RICH COLOUR, ICE COLOR i PRODIGY GEL COLOUR. 

 
ICE CHIC NAIL COLOUR. Ta najnowsza linia kolorowych lakierów do paznokci to połączenie olśniewającego połysku i długotrwałej formuły.Odcienie: szarak, malina (a może to fiolet?) i brudny hmm róż. 

 
PRODIGY GEL COLOUR. Wyjątkowy lakier do paznokci o niezwykle mocnej pigmentacji i trwałej formule. Pełny efekt żelowego manicure można osiągnąć tylko w połączeniu z Gel Top Coat. Można go zakupić jedynie w zestawie Prodigy Gel Duo. W połączeniu z Gel Top Coat produkt utrzymuje się na paznokciach aż do 7 dni, a jego usuwanie jest bardzo łatwe i nie wymaga użycia acetonu. Odcień ciepłego beżu, bordo i klasyczna czerwień.


RICH COLOUR. Wszystkim dobrze znana seria wysokiej jakości lakierów do paznokci z wygodnym, szerokim pędzelkiem, który ułatwia aplikację.   Odcienie: butelkowa zieleń, piękna śliwka i dwa odcienie, które są mieszanką czerwieni i maliny.

PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze