X-MAS COLLECTION - PIERWSZA PROPOZYCJA ŚWIĄTECZNYCH PAZNOKCI

12/12/2019

Dzisiejszym wpisem rozpoczynam serię przedświątecznych przygotowań, a jak powrzechnie wiadomo co roku o tej porze wszystkie, a na pewno większość z nas sięga po czerwony lakier do paznokci. Czerwień w połączeniu ze złotem stała się już taką świąteczną tradycją, podobnie jak srebrny brokat z którym najczęściej witamy nowy rok :) No powiedzcie same, czy nie kusi Was, aby ponownie pomalować paznokcie na czerwono? Osobiście uwielbiam tą kolorystyczną tradycję! Czerwień to klasyka, to elegancja która nigdy się nie nudzi, nie mija wraz z modą i jest uniwersalna przez cały rok. W czasie świąt czerwień staje się jednak magiczna 🖤 

835 z zeszłorocznej zimowej kolekcji X-MAS marki MAKEAR wypełniona jest po brzegi czerwonymi drobinkami,  które pięknie kryją przy dwóch cienkich warstwach tworząc gładką, jednolitą taflę na paznokciu. Liczne, grube drobinki sprawiają, że lakier jest wyjątkowy i niesamowicie kuszący, przykuwający wzrok, który później bardzo ciężko jest oderwać. To jedna z propozycji, po które najczęśniej ustawiają się w kolejce moje koleżanki i koleżanki moich koleżanek :) To mój i Wasz świąteczny ulubieniec.

Dziewczyny, a Wy po jaki kolor sięgacie w czasie świąt? Macie swoich faworytów, czy ta okazja nie ma dla Was znaczenia? Ja w tym roku planuję wszystkie paznokcie udekorować złotem! Dużą ilością złota, tylko i wyłącznie złota. Złoto ze złotymi drobinkami, na bogato a co! :) Możliwe, że zwariowałam, ale chcę sprawdzić, jak to jest świecić, jak miliony monet :))


PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze