BAZA BUDUJĄCA GLITTER - Z DROBINKAMI

10/05/2020

Baza budująca - czym właściwie jest i do czego służy? Co odróżnią ją od klasycznych baz i czy można porównać ją do żelu? Wszystkie doskonale wiemy, że dobrej jakości bazy hybrydowe są gwarancją trwałego manicure. Wzmacniająca baza to absolutna podstawa dobrze zrobionych paznokci hybrydowych. Obecnie na rynku znaleźć możemy całe mnóstwo baz budujących, a każdy z producentów próbuje nas przekonać do doskonałości swojego produktu. Na pewno każda z Was ma swoich ulubieńców w tej kategorii :) Ja w kwestii budowy paznokcia pozostaje wierna marce MAKEAR, której bazy są ze mną od samego początku i mimo poszukiwań, prób, testowania, nie znalazłam jeszcze produktu na którym pracowałoby mi się tak dobrze i z taką lekkością. 

Bazy budujące to bazy hybrydowe o właściwościach żelu, które nie tylko regenerują paznokcie, ale pozwalają natychmiast je przedłużyć (w ciągu zaledwie 60 sekund), nadbudować płytkę paznokcia, wyrównać jej ewentualne niedoskonałości, stworzyć idealną krzywą C, jak również zwiększają przyczepność hybrydy bez ryzyka uszkodzeń i odprysków na jej strukturze.  

Baza budująca przeznaczona jest w szczególności dla osłabionych, kruchych z tendencją do łamania i rozdwajania się paznokci. Jej konsystencja jest gęsta i samopoziomująca - idealna do nadbudowania i przedłużania paznokci. Już cienka warstwa wyrównuje niedoskonałości tworząc idealną powierzchnię pod lakier hybrydowy. Dzięki swojej gęstej konsystencji nie zalewają skórek tak szybko, jak zwykłe bazy i dają nam czas na uformowanie odpowiedniego kształtu tzn. wspomnianej już krzywej C. Aplikacja bazy budującej jest banalnie prosta przy użyciu pędzelka dokładnie w takeij samej formie, jak klasyczne lakiery hybrydowe.

______

Jaki odcień bazy budującej wybrać? Do wyboru mamy bazy bezbarwne transparente, jak również mleczne, pudrowe, tzw. covery w odcieniu ciepłego nude, które pięknie wyrównują koloryt paznokcia i wyglądają tak ładnie, że mogą śmiało zdobić nasze paznokcie bez konieczności nakładania koloru. Są również bazy z delikatnym połyskującym akcentem i o nich dzisiaj Wam opowiem :) MAKEAR w swojej kolekcji baz budujących oferuje trzy półtransparentne bazy z drobinkami - mleczną G01, brudny róż G02 i ciepły róż G03, które dają tak fantastyczny efekt na paznokciach, że wielokrotnie zdarzyło mi się zakończyć manicure na tym etapie, pokrywając bazę topem, nie malując już paznokci żadnym kolorem. Wszystkie trzy odcienie są eleganckie, delikatne, a drobinki w nich zawarte tworzą cały efekt. To idealna baza pod (nie)klasycznego 'frencza', pod babyboomer, jak również podkład do tworzenia stylizacji ślubnej. Poza efektem wizualnym przyznaję, że właśnie na tych trzech bazach pracuje mi się najlepiej! Idealnie wyrównują koloryt paznokci i mają bardzo przyjemną średnio gęstą samopoziomującą się konsystencję. To produkt, którego używam najczęściej, a BB G02 stał się moim numerem jeden, jest na tę chwilę bezkonkurencyjny 🖤

 
PROPONOWANE POSTY:

0 komentarze