bukiet kolorów Delia Cosmetics

8/27/2012

Konkurs na wakacyjny manicure, w moim przypadku zakończył się wielkim sukcesem:) Wraz z innymi dziewczynami, udało mi się otrzymać wyróżnienie w konkursie organizowanym przez firmę Delia. Kiwi, jakie zrobiłam na swoich paznokciach spodobało się jury i dzięki temu jestem szczęśliwą posiadaczką nowych odcieni lakierów do paznokci. Kolory bardziej jesienne, zimne, zgaszone, ale tym razem bardzo mnie ten fakt ucieszył. Kolorowych, żywych, soczystych, czy pastelowych lakierów mam już mnóstwo w swojej kolekcji. Jesień zachęca do zmiany kolorów na bordo, zielenie, granaty i dzięki Delii będę miała możliwość wypróbowania takich właśnie barw:) Poza lakierami do paznokci nagrodą były również inne kosmetyki pielęgnacyjne, ale dziś chcę Wam pokazać przede wszystkim lakiery, które mnie oczarowały:)

I mam nadzieję, że informacja o wygranej będzie dla Was zachętą do wzięcia udziału w moim konkursie. Czasem niewiele trzeba, wystarczy odrobina kreatywności, kolorów i można cieszyć się nową kolekcją lakierów do paznokci. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w KONKURSIE- KLIK W zestawie znalazłam 4 kremowe lakiery z serii CORAL:

  • Ciemno fioletowy, odcień numer 138
  • Jenaoswy niebieski, odcień numer 153
  • Malinowy, odcień numer 143
  • Kanarkowy żółty, odcień numer157

Oraz dwa matowe lakiery, z serii MATT EFECT:

  • Miętowy, odcień numer 409
  • Bordowy, odcień numer 412

Osobiście nie przepadam za całkiem matowymi lakierami, ponieważ ich efekt na paznokciach cieszy moje oko przez jeden dzień i muszę go zmienić:) Ale muszę przyznać, że ten jasny miętowy odcień jest przepiękny i nawet w wersji matowej wygląda bardzo ładnie. 

Jeśli chodzi o pozostałe kolory, to zdecydowanie najładniejszy jest żółty. Szukałam takiego koloru od bardzo dawna i kiedy odkryłam żółty firmy Manhattan, myślałam, że znalazłam ideał- teraz wiem, że nie do końca tak było. Ten odcień żółci jest dokładnie taki, jakiego szukałam. Bardzo jasny kremowy. Na drugim miejscu stawiam niebieski, ciężki do określenia jednym słowem kolor. Więc nazwałam go jeansowy:) Borda będą teraz bardzo modne, więc kolory te są strzałem w 10tkę:)
  • lakiery szybką schną
  • w łatwy i szybki sposób możemy je zmyć
  • dwie warstwy całkowicie, równo pokrywają płytkę paznokcia
  • mają dość rzadką konsystencję, a więc musimy uważać i nakładać stosunkowo nie dużą ilość lakieru, aby nie rozlał się po paznokciu

Takie kolory zdecydowanie wpasują się w jesienną aurę:) Oczywiście nie zamierzam zrezygnować z moich ulubionych jasnych, żywych kolorów, ale teraz będę ich używać na zmianę z ciemniejszymi, granatami, szarościami i czerwieniami:) A Wam który z kolorów najbardziej wpadł w oko?


PROPONOWANE POSTY:

46 komentarze