pokaż pazur :)

9/02/2012

Przypominam o konkursie - WAKACYJNY MANICURE


 Wspominałam Wam kilka dni temu, że dopisało mi po raz kolejny szczęście i moje paznokcie zostały wyróżnione w konkursie na najciekawszy manicure organizowanym na portalu MilionKobiet. Ale jeszcze większym wyróżnieniem było dla mnie otrzymanie tytułu (wraz z 10 innymi dziewczynami) tytułu EKSPERTKI:) Fakt takiego wyróżnienia ogromnie mnie cieszy, poczułam się nie tylko wyróżniona, ale również doceniona:) I teraz kończą się przyjemności, a zaczyna ciężka praca:) Oczywiście praca z przymrużeniem oka – czas połączyć przyjemne z pożytecznym i stworzyć 12 różnych stylizacji lakierami, które dostałam, aby wykonać to zadanie. 
12 różnorodnych, szałowych, kolorowych i bardzo oryginalnych stylizacji paznokci, brzmi super, prawda? Ale niestety ze stworzeniem takich stylizacji może być nie mały problem:) Z jednej strony nie powinnam narzekać, bo lakiery są. Ale, z drugiej strony, jest ich 10, w tym jeden bezbarwny. Wszystkie kolory są bardzo ciemne, czerń, dwa odcienie granatu, dwa odcienie brązu i bordo. 

Kolory same w sobie bardzo ładne. Modne na nadchodzący sezon, tego nie da się ukryć, ale chyba wolałabym takie barwy przelać na moją garderobę niż paznokcie. I komponować je osobno, nie razem.

Wszystkie odcienie: graffiti 801 black tag, graffiti 812 silver flicks, graffiti 811 gold bomb, bezbarwny 600 clear, bordo 641 femme fatale, zielony 720 bettle green, turkus 732 papagyao blue, granat 637 night flight, jasby brąz 708 cool carmel, ciemny brąz 639 metropolitan.

 

 

 


 

Nie ukrywam rozczarowania, ponieważ nie możemy użyć nawet jednego swojego własnego lakieru, który mógłby nieco ożywić stylizację. Mamy do dyspozycji tylko te ciemne barwy:) Będzie ciężko, bo moje paznokcie lubię kolory, lubią wzory, nie lubią nudy szarości i ciemnych smutnych barw. Ale jako ekspertka muszę sobie dać radę, prawda?:)

Dziś zaczynam tworzyć w swojej głowie inspiracje i powoli przenosić je na swoje paznokcie. am nadzieję, że już niebawem zobaczycie moje pierwsze prace:) Boję się Waszej reakcji, ale usprawiedliwiam się faktem, że z tak ciemnych kolorów i niewielkiego wyboru barw stylizacje mogą być równie ciemne:) A Wy co myślicie o takich kolorach? Wyjdzie coś z tego?:)

PROPONOWANE POSTY:

25 komentarze