1+1 Double Effect Maximizing Mascara

2/05/2013


„Wspaniały efekt zagęszczenia rzęs metodą jeden do jednego dzięki użyciu nowej mascary 1+1 Double Effect tylko od Etre Belle. Subtelne i naturalne lub intensywne i efektowne - nowa Mascara 1 + 1 Double Effect nada odpowiedni wygląd na każdą okazję! Dzięki inteligentnemu 2-stopniowemu systemowi możemy, w zależności od nastroju, dozować optymalną ilość tuszu, aby wyczarować różne style. Bezzapachowa - Bez konserwantów - Bez alkoholu”

Na zdjęciach poniżej przedstawiam stylowy zestaw od Etre Belle opakowany w eleganckie etui, w którego skład wchodzi rewelacyjna mascara 1+1 Double Effect oraz elegancki długopis Etre Belle. Dziś skupiłam się na tuszu do rzęs i właśnie efekty, uzyskane dzięki niemu chcę Wam pokazać:) Zapraszam na recenzję.
Maskara wyposażona jest w szczoteczkę, która złożona jest w dwustopniowych faz - ciężko to opisać słowami:) Po odkręceniu górnej zakrętki (LOOK 1) wysuwa nam się szczoteczka cienka, a tusz na niej osadza się minimalnie. Precyzyjnie rozdziela i rozczesuje rzęsy, sięgając do tych najdrobniejszych w kącikach oka. Delikatnie wydłuża, nie sklejając w ogóle rzęs,  nadając  im lekkości. W moim odczuciu rzęsy stają się lekkie, jak piórka:) Duży PLUS za lekkość, jaka zostaje na naszych rzęsach!

Odkręcając LOOK 2 szczoteczka wydaje się być zdecydowanie, grubsza, ponieważ osadza się na niej spora ilość tuszu. Warto pamiętać, aby mimo wszystko zdjąć nadmiar tuszu, by rzęsy się nie posklejały. Szczoteczka ta pogrubia wcześniej rozczesane rzęsy, bardziej je wydłuża i sprawia, że nasze spojrzenie nabiera charakteru. Rzęsy są wyraźne, mocno podkreślone, a jednocześnie dokładnie rozdzielone. Duży PLUS za to, że mimo sporej ilości tuszu na szczoteczce rzęsy nie są sklejone! Poza tym, maskara nie podrażnia oczu, nie kruszy się i nie rozmazuje w ciągu dnia, co jest dla mnie ważne. Nadaje rzęsą lekkości, efekt końcowy naturalny, nie przesadzony.

Wierzę, że maskara z czasem jeszcze lepiej dostosuje się do moich rzęs i ich potrzeb. Od tuszu oczekuję spektakularnego efektu "wow!". Lubię, gdy moje rzęsy są jeszcze mocniej podkreślone i bardziej wyraźne, ale nie poddaje się - będziemy dalej pracować nad osiągnięciem idealnego efektu:)


Na zdjęciach przedstawiam rzęsy przed wytuszowaniu, rzęsy po wytuszowaniu pierwszą, cienką szczoteczką LOOK 1 o raz po dwóch warstwach tuszu (cienkiej i grubszej szczoteczki - LOOK 2).


 


PROPONOWANE POSTY:

35 komentarze