letnie woski Yankee Candle ♡

5/08/2013

Za każdym razem nowe zapachy wosków Yankee Candle pozytywnie mnie zaskakują. Kiedyś denerwowałam się, że producenci świec zapachowych wmawiają nam, że świece po zapaleniu pachną, a tak naprawdę nie czułam nic… Teraz świece odstawiłam na rzecz wosków, których aromat unosi się w całym domu, już po kilku minutach. Poza tym kuszą swoim apetycznym kształtem kruchych babeczek, bogatą paletą barw, mieszanką aromatów. Nie sposób przejść obok nich obojętnie! W swojej kolekcji mam kilkanaście różnorodnych wersji zapachowych – od słodkich, po świeże  i te kwiatowe i bardzo soczyste, owocowe. Każdy wosk na swój sposób kusi i w pozytywny sposób uzależnia od siebie. Dziś przyszła pora na najnowszą, letnią kolekcję wosków Q2, których zapachy urzekły mnie, jak żadne inne woski do tej pory! Jako pierwszy do kominka wrzucony został różowy Summer Scoop. Jego aromatu nie sposób pominąć. Jeszcze w folii pachniał tak intensywnie soczystymi truskawkami z domieszką kremowych śmietankowych lodów, że od razu musiałam go wypróbować! Drugi w ruch poszedł śnieżno biały Firedise Treats, który kusił swoją delikatnością, a na końcu najbardziej świeży zapach Honey BlossomSUMMER SCOOP / YANKEE CANDLE

Mój ulubiony zapach z całej trójki letnich wosków! Zaskakujący mieszanką aromatów, delikatny i słodki niczym wanilia, ale nie duszący. Przywołuje na myśl kremowe, śmietankowe lody, z zatopionymi w swoim wnętrzu kawałkami soczystych truskawek i owoców leśnych. Wchodząc do pokoju i czując ten aromat, mam wrażenie, że na stole czeka na mnie ogromna porcja lodów śmietankowych, z polewą truskawkową:)


FIRESIDE TREATS / YANKEE CANDLE

Wosk pachnący piankami marshmallow pieczonymi nad ogniskiem. Zapach słodki, a jednocześnie przyjemnie ciepły, głęboki i aromatyczny, z karmelową nutą. Kojarzy mi się z lekkością i delikatnością. 


HONEY BLOSSOM / YANKEE CANDLE

Najbardziej intensywny, mocno kwiatowy zapach. Słodka mieszanka nektaru kwiatowego, piżma, miodu, frezji i nut drzewnych. Cudowny świeży zapach, kojarzący się z budzącą się do życia wiosną. 
Wszystkie woski dostępne są w mydlarni ChcocoBath, gdzie zamówienia realizowane są w ekspresowym tempie i w bardzo miłej atmosferze :) Dziś składacie zamówienia, a na drugi dzień cieszycie się wspaniałym aromatem letnich nowości Yankee Candle. Polecam serdecznie :) Cena to 6 zł / sztuka.

PROPONOWANE POSTY:

27 komentarze