CZEKOLADOWE ŚWIĘTA CHOCOLISSIMO

12/01/2014

Zbliża się najprzyjemniejszy moim zdaniem dzień w roku – 6 grudnia :) Każdy z nas lubi otrzymywać prezenty, lubimy też się nimi dzielić, a dzień Świętego Mikołaja to idealna okazja, aby obdarować drobnymi upominkami swoich najbliższych. Niedoceniana przeze mnie czekolada, z góry traktowana, jako kaloryczny czasoumilacz i lek na całe zło okazała się po raz kolejny najlepszym, sprawiającym najwięcej radości prezentem! Pamiętacie urocze figurki z czekolady na dzień chłopaka (pokazywałam je TUTAJ) i halloween’owe potwornie smaczne czekoladki (TUTAJ)? Chyba jednak nic nie przebije świątecznej kolekcji! 


Nie przypadkiem wpis pojawia się o tak późnej porze. Wieczory sprzyjają wyszukiwaniu upominków pod choinkę :) Mamy jeszcze sporo czasu, aby zastanowić się, co włożyć do skarpety Mikołaja, ale koniecznie zerknijcie na stronę CHOCOLISSIMO (świąteczna kolekcja dostępna jest TUTAJ). Skorzystajcie z darmowej dostawy wyjątkowych upominków świątecznych, aby podarować  bliskim niezapomniane chwile z pyszną czekoladą pełną fantazji! Dla koneserów słodkości dostępne są również pralinki w bardzo ekskluzywnych, eleganckich, drewnianych szkatułkach z szufladkami, które z pewnością zachwycą wszystkich swoją obecnością pod Bożonarodzeniową choinką. I przyznajcie się, która świąteczna pralinka sprawia, że macie ochotę na jej szybką degustację? :)


Wśród smakołyków CHOCOLISSIMO znajdziemy czekoladowe bałwanki, przystrojone choinki, czy mleczne pierniczki, ale bezapelacyjnie największym hitem są dla mnie świąteczne figurki renifera i choinki wykonane z mlecznej, białej oraz ciemnej czekolady i posypane pysznymi dodatkami w postaci suszonych malin, cynamonu, migdałów oraz pokruszonych ziaren kakao. „W uroczym opakowaniu znajdują się czekoladowe elementy, z których własnymi siłami można stworzyć piękne, przestrzenne, świąteczne figurki. Oryginalne puzzle 3D dla dużych i małych miłośników prawdziwej czekolady” Czekoladowa choinka niestety pękła podczas składania, ale może to nawet lepiej? W końcu nie będę miała wyrzutów sumienia, że zjadam tak ładne czekoladki :)


PROPONOWANE POSTY:

26 komentarze