MINERAŁY ANNABELLE MINERALS

4/18/2015

Przed kolejnym zakupem mineralnych podkładów marki Lily Lolo, które są dla mnie bezapelacyjnie najlepsze powstrzymała mnie jedynie chęć zmian i poznania czegoś nowego. O minerałach Annabelle Minerals słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii, więc czas najwyższy w końcu je wypróbować! Bałam się efektu rozświetlenia, więc z podkładu rozświetlającego od razu zrezygnowałam i teraz żałuję, bo coraz więcej dziewczyn mówi mi, że z całej trójki jest najlepszy. Czy to prawda? Jestem otwarta na wszelkie Wasze opinie, sugestie i rady. Który odcień podkładu jest Waszym ulubionym? Jak spisują się podkłady mineralne i która formuła jest Waszym zdaniem najlepsza?

Chyba dla każdej z nas dobór idealnego odcienia przez internet jest niesamowicie trudny, zwłaszcza jeśli podobnie, jak ja – zimą jesteście białe, jak mąka, a wiosną nabieracie morelowych rumieńców :)  Po szczegółowej konsultacji zdecydowałam się na dwa odcienie – jaśniejszy GOLDEN FAIR oraz ciemniejszy GOLDEN LIGHT. Na stronie sklepu kolory wyglądają na dużo ciemniejsze, niż okazały się w rzeczywistości, więc od razu mi ulżyło i pierwsze wrażenie zaliczam do udanych :) Do zestawu startowego (dopiero rozpoczynam swoją przygodę z marką) dołączyły również dwa mięciutkie pędzelki: kabuki i flat top do nakładania podkładu i pudru mineralnego oraz róż mineralny NUDE, którym już jestem zachwycona! Bardzo chętnie wypróbuję wszystkie pozostałe odcienie róży mineralnych :)

Podkłady mineralne Annabelle Minerals to jednocześnie makijaż i pielęgnacja. Nie znajdziemy w nich nic, co znalazłoby się tam przypadkiem: mika odpowiada za rozświetlenie, tlenek cynku za zmatowienie i leczenie drobnych wyprysków, dwutlenek tytanu za dobre krycie i ochronę przeciwsłoneczną, tlenki żelaza za kolor. To wszystko – cztery składniki, które pozwolą nam uzyskać zaskakujący efekt naturalnie wyglądającego makijażu, bez parabenów, talków, konserwantów i innych substancji, które mogą podrażniać delikatną skórę.

„Marka Annabelle Minerals zrodziła się z marzeń i chęci do czerpania z natury tego, co najlepsze. Naszą pasją jest wydobywanie piękna z otaczającej nas rzeczywistości, dlatego też misją Annabelle Minerals stało się dążenie do tego, by każda kobieta uwierzyła, że nosi w sobie piękno. Piękno, które jest odbiciem jej duszy. Ufamy, że ma ono wiele odcieni i jest w każdej z nas – niezależnie od naszego wieku, koloru skóry czy rozmiaru ubrań, który nosimy”


http://www.annabelleminerals.pl/sklep/
http://www.annabelleminerals.pl/sklep/
http://www.annabelleminerals.pl/sklep/
http://www.annabelleminerals.pl/sklep/
http://www.annabelleminerals.pl/sklep/
http://www.annabelleminerals.pl/sklep/

PROPONOWANE POSTY:

17 komentarze